Prekių katalogas

Rankdarbių enciklopedija

 • Kraunamos nuotraukos
  60 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Autorius
  Susie Johns, Caroline Smith, Claire Slack, Deborah Gonet, Moyra McNeill, Jean Hodges, Jano Eatono, Linda Seward, Cheryl Owen
  Leidykla
  Alma littera
  Leidimo metai
  2010
  Knygos būklė
  Labai gera
  Viršeliai
  Kieti
  ISBN
  978-9955-38-711-4
  Puslapių skaičius
  320
 • Į „Rankdarbių enciklopediją“ sudėtos itin išsamios ir nuoseklios instrukcijos, kaip megzti, nerti, siuvinėti rankomis ir mašina, kurti skiautinius, kimštinius rankdarbius ir aplikacijas, siūti.

  Knygos puslapiai perteikia amžiais kauptus auksarankių įgūdžius ir išradingumą. Kai sužinosite didžiausias jų paslaptis, tereikės pasitelkti vaizduotę ir nesugaišdami daug laiko sukursite nuostabių dalykėlių. Žinoma, neišsiversite be išsamios informacijos apie reikiamas medžiagas, priemones, įvairius dygsnius, akis ir raštus, kiekvienos technikos taikymą. Be to, čia pateikta daugybė įstabių drabužių ir jų priedų, namų apyvokos daiktų pavyzdžių:

  karoliukais siuvinėtos basutės, puošnios gėlytės, pirštinės, pagalvės užvalkalai, kuprinės, kimštinis kūdikio apklotėlis, siuvinėta sagė, skiautiniu puošta prijuostė, užuolaidos, karoliukais siuvinėta vakarinė skraistė, aplikacijomis puoštas pirkinių krepšys, receptų knygos aplankas, slidininko kepuraitė, kimštinė delninukė, augintinio pagalvėlė, meilės guolio užtiesalas ir dar daug kitų grožybių!

  Sklaidydami „Rankdarbių enciklopediją“ jausitės taip, tarytum šalia jūsų sėdėtų tikras rankdarbių žinovas ir duotų neįkainojamus patarimus, kaip įveikti kiekvieną darbo etapą. Negana to, jūsų laukia aibė naudingų pamokymų, kaip užbaigti rankdarbius ir juos prižiūrėti: skalbti, valyti, nešioti ir taip toliau. Viską išmokę veikiai tapsite tikrais rankdarbių meistrais.

  Viskas vaizdžiai iliustruojama piešiniais ir nuotraukomis. 

 • Prenumeruokite naujienas

  Informacija