Prekių katalogas

Laiškai Lucilijui

 • Kraunamos nuotraukos
  24 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Autorius
  Seneka
  Knygos serija
  Iš filosofijos palikimo
  Leidykla
  Mintis
  Leidimo metai
  1986
  Knygos būklė
  Gera
  Viršeliai
  Kieti su aplanku
  Puslapių skaičius
  495
 • Knygoje pateikiami Lucijaus Anėjaus Senekos (4 m. pr. Kr.–65 m. po Kr.) laiškai priskirtini viešųjų laiškų grupei.

  "Laiškas visada yra žinia. Asmeniniai laiškai praneša adresatui apie kokį nors reikalą, veiksmą, rašančiojo džiaugsmą, liūdesį ar kitokį jausmą, o viešieji skelbia įvairias visuomenei svarbias idėjas.
  Knygoje pateikiami romėnų filosofo Lucijaus Anėjaus Senekos (4 m. pr. Kr.–65 m. po Kr.) laiškai priskirtini viešųjų laiškų grupei. Nors juose minima daug realių asmenų, užsimenama apie asmeninius dalykus, Senekos laiškai nėra jo reikalų laiškai. Svarbiausias autoriaus siekis yra padėti gyventi ir mirti ne tik adresatui Lucilijui, bet ir amžininkams, ir tolimiems ainiams.
  Aiškiai ir paprastai išdėstytos Senekos laiškų žinios apie laimingą gyvenimą, knygų skaitymą, gerus darbus, turistines keliones, pinigus bei turtą, nuoseklumo ir pastovumo reikšmę, karjeros siekius ir garbės troškimą, dėmesį kūnui, godumą, šykštumą, girtuoklystę, malonumų vaikymąsi, sunkumų nugalėjimą, piliečio pareigas valstybei jau du tūkstančiai metų yra dėmesingai skaitomos, nes reikalingos ir naudingos visų laikų ir tautų žmonėms."
  Dalia Dilytė

  Iš lotynų kalbos vertė Dalia Dilytė 

   

   

   

  Pastaba : Kai kurių knygos lapų išteplioti kampučiai 

 • Prenumeruokite naujienas

  Informacija